Mükemmelliğe Adanmışlık

TMGD Entegre Hakkında

Entegre TMGD Danışmanlık 2017 yılında danışmanlık konusunda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip ekibimiz tarafından kurulmuştur. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak yetkilendirilmiş olan Entegre TMGD Danışmanlık İzmir merkez ofis başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, Adana, Sakarya ve Osmaniye şubeleri dâhil olmak üzere toplam 44 ilde hizmet vermektedir.

Entegre TMGD Danışmanlık, gıda sanayisinden savunmaya, enerji sektöründen otomotive ve kimya sanayisine kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren sektörünün lideri, ulusal veya uluslararası firmaya hizmet sunmakta ve hizmet verdiği müşterilerinin ihtiyacı olan hizmeti en iyi ve gelişmiş yöntemleri kullanarak insan, yük ve çevre güvenliğinin en üst noktaya ulaşmasını sağlamayı ilke edinmiştir.

Entegre TMGD Danışmanlık, etik kurallar ile yasalara riayet eden ve yüksek oranda müşteri memnuniyetine ve sadakatine sahip bir kurum olmasının yanında dinamik, yenilikçi ve tecrübeli ekibi ile birlikte hizmet verdiği müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına yön vererek her gün büyüyen bir danışmanlık kuruluşudur.

Şirketimizin gelmiş olduğu konumda emeği bulunan tüm ekibimize ve bize değer katan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Vizyonumuz

Güvenilir hizmet anlayışıyla, değişen mevzuatlara uyumlu bir şekilde hizmet verdiğimiz her konuda akla ilk gelen ve daima tercih edilen danışmanlık kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

Kalite, güven ve etik değerlerden ödün vermeden sektörümüzün standartlarını belirlemek; Müşterilerimize ihtiyacı olan hizmeti en iyi yöntemleri kullanarak sunarak karayollarımızın güvenliğini en üst noktaya ulaşmasını sağlamak.

Hizmetlerimiz

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti

TMFB İşlemleri ve Tehlikeli Madde Faaliyet Tespit Raporu

Belgelendirme Hizmetleri

Tehlikeli Madde Yönetim Sistemi Kurulumu

Yazılım Hizmetleri

SDS (Güvenlik Bilgi Formu) Hazırlama Hizmetleri

KDU- KKDİK- TÜRK REACH Hizmetleri

Karbon Ayak İzi

PKD (Patlamadan Koruma Dokümanı) Hazırlama Hizmeti

Yaygın Hizmet Ağı

Halihazırda şirketimiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı 13 Bölge Müdürlüğü alanının 7’sinde öz kaynakları ve kurumsal yapısını oturtmuş durumdadır. Bu özelliğimiz ile Entegre TMGDK kendi sektöründe farklı bir pozisyonu bulunmaktadır.

Özel Yazılım

Hizmet sunduğumuz müşterilerimiz ile ilişkimizin uzun süreli bir çözüm ortaklığı çerçevesinde ilerlemesini amaçlamaktayız. Bu doğrultuda çalışanlarına katma değer sağlayan firmamız ayrıca geliştirmiş olduğumuz TMGD hizmet yazılımı sayesinde farklı ihtiyaçlara da basit ve verimli çözümler sunmaktadır.

Sorumluluk Bilinci

Şirketimiz aynı zamanda sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan TMGDK-DER’in kurucu üyesi ve yönetiminde yer almaktadır. Sektörün gidişatına yön verme konusunda aktif olarak görev de almaktadır.

Sektör Liderleriyle Çalışıyoruz

Entegre TMGDK; gıda sanayisinden savunmaya, enerji sektöründen otomotive ve kimya sanayisine kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren sektörünün lideri, ulusal veya uluslararası firmaya hizmet sunmaktadır.